Vanmorgen

Vanmorgen

Vanmorgen zijn ze van NH media komen filmen voor het tv-programma Expeditie Noord-Holland in onze winkel op Zwaagdijk.

Ayoub is een jonge boer uit Amsterdam. Hij droomt ervan om in de toekomst zijn eigen bedrijf te hebben. Daarnaast wil hij de stad met het platteland verbinden. Hij vindt het belangrijk dat mensen uit de stad ook weten waren hun voedsel vandaan komt. De verantwoordelijkheid van duurzaam en gezond voedsel ligt niet alleen bij de boer. Supermarkten, restaurants en burgers zijn hiervoor ook verantwoordelijk. Hoe kunnen we samen zorgen voor een gezond en duurzaam voedselsysteem? Daarover gaat hij graag met Monique in gesprek.

Verder gaat hij in deze aflevering naar Astrid Francis en ontmoet hij eigenaren van restaurant Op Oost op Texel.

Wij van Jumbo Monique kijken terug op een mooie maandag morgen, en onze Stef vergeet dit moment nooit meer. Hij mocht met zijn held op de foto, dank hiervoor Ayoub.

Deel dit bericht

07/03/2025

Super leuke, lokale samenwerking uit een heel onve

Super leuke, lokale samenwerking uit een heel onverwachte hoek. Kunstuitleen en supermarkten, zo op het oog zitten deze hemelsbreed uit elkaar. Maar als je even verder durft te kijken dan de tradition

17/02/2025

Onze Mootjes familie breidt zich uit, zowel Hoorn

Sinds enkele weken staat er op de Ed Hoornikweg 4 in Hoorn een Mootje. Selma heeft haar tuin ter beschikking gesteld omdat zij graag maatschappelijke verantwoording wil nemen. Ze is opgegroeid in een

22/01/2025

In je eigen keuze bestaat geen goed of fout

Voor Jumbo-ondernemer Monique Ravenstijn is sociale duurzaamheid de rode draad in haar drie winkels en in haar leven. Het past bij haar. Wat is een vervuld leven voor jou?