Super leuke, lokale samenwerking uit een heel onverwachte hoek
Kunstuitleen en supermarkten, zo op het oog zitten deze hemelsbreed uit elkaar. Maar als je even verder durft te kijken dan de traditionele modellen, dan zijn er mooie samenwerkingen zichtbaar.
Elke maand een expositie in de etalages van onze winkel in Alkmaar. Elke maand een nieuwe lokale kunstenaar die zijn/haar kunst tentoon mag stellen. Elke maand een nieuw persmomentje waar wij de kunstenaar in t zonnetje zetten.
Sociaal duurzaam ondernemen, durven delen en kunstenaars een mogelijkheid bieden om te exposeren in de binnenstad van Alkmaar.
Vandaag hebben Marieke van Esch van de Kunstuitleen Alkmaar en Monique Ravenstijn van Jumbo Monique een afspraken brief ondertekend. Nog een weekje of vier dan gaan we starten met de eerste expositie, dus stay tuned
Copyright Jumbo Monique © 2025 | Site: Outlawz Digital Agency